Zápasnická hala

Varenská 3098/40a, Ostrava

Vstupte do světa zápasu, nejstaršího a nejpřirozenějšího druhu sebeobrany, který se stal moderní sportovní disciplínou pro výkonnostní závodníky i pro běžné jedince v jejich každodenním životě. Zápas není jen sportem, je to komplexní systém dovedností a technik, které nejenže posilují tělo, ale také mysl a charakter.

Naše zápasnické tréninky jsou vedeny trenérem Danielem Havlíkem, terénem kadetů reprezentace České republiky, mistrem sportu a členem síně slávy zápasu řecko-římského. S jeho vedením se účastníci učí nejen základním technikám a strategiím zápasu, ale také získávají cenné dovednosti, které jim pomohou v každodenním životě.

Přijďte se k nám připojit a objevte sílu a krásu zápasu. Buďte součástí naší zápasnické rodiny.

Zápasnická hala je využívána i pro další bojové sporty a sportovní gymnastiku.

ceník

600 Kč/hod