Od poloviny května se rozšíří časové možnosti pro využívání sportovní haly o rozměrech 30 x 15 x 6 m s parketovým povrchem, šatnami, případně dalším zařízením (posilovna, sauna, masáže) na Varenské ul.

Přijímáme předběžné požadavky škol, klubů, družstev či skupin na její pravidelné využívání a pro určení základního charakteru haly (např. pro gymnastiku, aerobic, mažoretky, nácviky na sokolský slet, pro florbalovou nebo volejbalovou přípravku, pro bojové sporty s pevně položeným tatami , pro stolní tenisty, pro badmintonové kurty nebo …???). Pro uskladnění objemného sportovního nářadí nutno zabrat část cvičné plochy.

Cena za hodinu využití bude odvozena od pronájmů hal či tělocvičen srovnatelných rozměrů.

Zájemci o dlouhodobé pravidelné pronájmy mohou zasílat své požadavky na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s uvedením sportovní disciplíny, týdenní časové poptávky a potřebného vybavení nebo volat na tel.č. 596 634 261.