stars

4,3 hodnocení (250+ recenzí na Google)

Největší sportovní areál v ČR s tradicí již od roku 1952

Více než 12 sportovišť, 10 sportovních klubů a přes 1400 členů. Nabízíme beachcentrum (6 kurtů a bazén), 7 antukových tenisových kurtů, multifunkční hřiště, venkovní hřiště s umělým povrchem na florbal, 5 sportovních hal a mnoho dalšího! Zobrazit sportoviště →

Výhody členství

Staňte se členem TJ Ostrava!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Výběr aktivity

Registrace

Registrace probíhá v našem novém rezervačním systému a máte ji hotovou za pár minut.

Čerpání vstupů

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus.

Co se u nás děje

Akce a novinky

Finálový turnaj volejbal U22 (25.-28.4. 2024)

Krajský přebor mládeže v rapid šachu v Ostravě s rekordní účastí

Sportujte u nás

Vyberte si z našich sportovišť

Rezervujte si své sportoviště ještě dnes!

Relax a odpočinek

Naše další místa

ubytovna

Ubytování TJ Ostrava

sauna

Sauna a wellness

restaurace

Restaurace

Jsme hrdými PoŘadateli

Czech Para Open

Czech Para Open je nejstarším mezinárodním turnajem pro handicapované stolní tenisty v ČR a je zařazen do seriálu světových pohárů, kdy hráčky a hráči získávají body do mezinárodního žebříčku, na základě kterého probíhá nominace na kontinentální šampionáty, mistrovství světa a paralympijské hry.

Ročník 2024 v číslech:

Sportovců a  doprovodů

Brigádníků

Zemí celého světa

Rozhodčích

Zkušenosti a recenze TJ Ostrava

Jsme váš parťák na sport v Moravskoslezkém kraji

• Patříme mezi největší sportovní organizace poskytující sportovní a rekreační vyžití
  • Organizujeme sportovní, společenské, kulturní a volnočasové vyžití dětí, mládeže, dospělých, výkonnostních a vrcholových sportovců, handicapovaných občanů a široké veřejnosti
  • Sdružujeme 10 sportovních klubů s členskou základnou přes 1400 členů, z toho cca 400 dětí a mládeže
  • O sportovce se stará přes 40 trenérů s odbornou kvalifikací
  • Dlouhodobě se účastníme extraligových soutěží družstev žen ve volejbale, mužů a žen ve stolním tenise