Beachvolejbalová liga pro veřejnost na Varenské v jednotlivých kategoriích.

V pátek 10.7. pokračuje 4. kolo pátečních klání, Beachvolejbalé noční ligy od 18.30 hodin a v neděli 12.7. 4. kolo Beachvolejbalové ligy smíšených dvojic od 9.00 hodin. Milovníci beachvolejbalu i povzbuzující příznivci si je mohou opět užít do sytosti.

V sobotu 27. června se hraje mezinárodní turnaj BEACH OPEN VARENSKA 2015 v kategorii muži, ženy a v neděli 28. června v kategorii mixů. Přihlášky do 26.6.2015 na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. fb: https://www.facebook.com/pages/BEACH-OPEN-Varensk%C3%A1-2015/566511383487651?ref=hl,

BEACHVOLEJBALOVÁ LIGA 14. ročník - Legendy se vrací….Hosté z Polského Těšína BRACKIE (Cieslar - Wanat ) po kvalitních výkonech v celém turnaji si zaslouženě odvezli kyblík piv z Ostravaru. Zastaví někdo polskou mašinu?

V sobotu dvojice  PRŮMĚRNÁ ZMĚNA (Kolářová – Ocelík), nestačila ve finále na LINĎÁKY (Dedková-Lindovský), ale ukázali, že  vynikající lidé mohou spolu hrát a podávat špičkové výkony J . V neděli pár MALÍŘI (Němcová – Hanák) vymalovali všem krásnou hru a jen ve finále dvojice KAPITÁN MORGAN (Holišová-Lach) ukázazali krásu hry smíšených párů.

Je úžasné kolik legend se zúčastnilo tohoto kola, např. v semifinále proti sobě hráli každý v jiném týmu pár který v roce 2005 poprvé vyhrál kategorii mixů (Boček-Haškovcová dnes Klimková).

KATEGORIE NOČNÍ LIGA 3. kolo , 12.06. 2015

1 BRACKIE                      Cieslar - Wanat

2 SAFO                           Brus - Hrbáč

3 JUMBO KRTEK             Dohnal - Jambor

4 RŮŽOVÉ PACIČKY        Březina – Jaborský

FINÁLE:        SAFO - BRACKIE                                - 0:2

O 3. MÍSTO: JUMBO KRTEK - RŮŽOVÉ PACIČKY  - 2:0

SMF č.1          JUMBO KRTEK – SAFO                   - 0:2

SMF č.2          BRACKIE - RŮŽOVÉ PACIČKY         - 2:0

KATEGORIE MIX 40 3. kolo , 13.06.2015

1 LINĎÁCI                        Dědková - Lindovský

2 PRŮMĚRNÁ ZMĚNA     Kolářová - Ocelík

3 SKRYTÁ HROZBA        Valentová - Škvára

4 KAHI                             Kahánková - Kahánek

FINÁLE:        LINĎÁCI- PRŮMĚRNÁ ZMĚNA - 2:1

O 3. MÍSTO:  SKRYTÁ HROZBA-KAHI          - 2:0

SMF č.1          SKRYTÁ HROZBA- LINĎÁCI  - 1:2

SMF č.2          PRŮMĚRNÁ ZMĚNA- KAHI     - 2:1

KATEGORIE MIX 3. kolo , 14.06.2015,

1 MALÍŘI                         Němcová N. - Hanák

2 KAPITÁN MORGAN      Holišová - Lach

3 ABC                             Klimková - Klimek

4 BOBŘI                         Adamčíková - Boček

FINÁLE:        MALÍŘI - KAPITÁN MORGAN     - 2:0

O 3. MÍSTO: ABC – BOBŘI                             - 2:1

SMF č.1          MALÍŘI – ABC                          - 2:0

SMF č.2          KAPITÁN MORGAN – BOBŘI   - 2:1

 

Galerie

 Kompletní galerie >>