4. ročník turnajů smíšených družstev v plážových sportech pro ZŠ a SŠ v beach areálu TJ Ostrava na Varenské ul.

POHYB A SPORT NA PLÁŽI - BEACH SPORT ČERVEN 2015

Základní ideou je naučit kluky a holky spolupracovat v přátelském pojetí při sportovních soutěžích - BEACHVOLEJBAL, BEACHHÁZENÁ, BEACHRINGO, BEACHBADMINTON, BEACHKOPANÁ, BEACHVYBÍJENÁ.

BEACHVOLEJBAL - ve středu 03.06.2015 uspořádala TJ OSTRAVA krajský přebor středních škol Moravskoslezského kraje v beachvolejbalu, který byl zároveň kvalifikací do celostátního finále, který pořádá I.NZG Brno, Mendlovo nám. 3/4, Brno v areálu Sokolského koupaliště “Sokolák“ Brněnská přehrada ulice Hrázní. Kraj budou reprezentovat v kategorii kluků  vítězné Mendelovo Gymnázium (Kittel-Lubojacký) z Opavy a v kategorii dívek Gymnázium Český Těšín (Revajová-Sobotíková). První čtyři týmy z každé kategorie postupují do celostátního finále, hlaste se na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poděkování patří všem za skvělé výkony v tropickém počasí, doprovodu studentům a skvělým rozhodčím za pomoc v hladkém průběhu turnaje.

https://www.facebook.com/pages/Juventus-CUP-2015-beachsporty-p%C5%99ebor-S%C5%A0-a-Z%C5%A0-Moravskoslezsk%C3%A9ho-kraje/875557675849965?ref=hl

Další informace najdete v propozicích