Čtyři medaile z MČR Juniorů

O víkendu se uskutečnilo v Havířově MČR juniorů a juniorek, kde jsme získali skvělé čtyři medaile.

Nejcenější medaili získal Patrik Klos, který v soutěži jednotliců skončil na 2.místě, když ve finále prohrál s Polanským a řekl si hlasitě o nominaci na ME juniorů. Ve čtvrtfinále vypadli J.Martinko ( taky by měl být nominovám na ME ) a J.Plachta,který překvapil všechny svým vystoupením.Ostatní účastníci MČR ( T.Martinko,J.Vašíček,D.Koblovská ) se neprobojovali do osmifinále,ale zejména Tomáš podal výborný výkon.

Ve čtyřhře P.Klos a J.Martinko zbytešně prohráli v boji o 1.místo s dvojicí Kučera – Němeček 2:3. Naprosto nečekaně na 3.místě skončila dvojice T.Martinko - J.Mokrejš, kteří patří věkem do kategorie mladších žáků.

Ve smíšené čtyřhře vybojovali 3.místo J.Martinko a K.Čechová.