BEACHVOLEJBALOVÁ LIGA 14. Ročník, dohrán

Tie breakové finále bylo asi nejnapínavější ročník posledních tří let. O výsledku rozhodovaly poslední míče v zápasu.

BRACKIE (Pawel Cieslar- Jakub Wanat) v třetím setu 10:8 zdolali dvojici  VŠECKO SAMI (Brus Vladimír a Jambor Tomáš)

V sobotu PRŮMĚRNÉ NULY (Roman Schreck- Iris Kolářová) v třetím setu 10:8 zdolali dvojici  KAHI ( Honza a Marcelka Kahánkovi) a v neděli, BUMBRLÍCI (Kačka Holišová – Ondra Lach) ve třetím setu zdolali 10:7 dvojici BOBŘI ( Evička Žváčková – Petr Boček) Vítěz prvního ročníku v kategorii mixů Petr Boček chtěl po deseti letech znovu vyhrát a znovu s jinou partnerkou, ale příští rok…

Přepisují se dějiny BVL

Vítězem dlouhodobé série Noční ligy je Michal Urban a vítězkou v kategorii smíšených dvojic Mgr. Petra Urbanová.. Manželský pár vyhrál v dlouhodobých sériích v obou kategorií a jen osud zabránil Míšovi potvrdit vítěznou formu!! Přejeme brzké uzdravení a hodně zdravíčkaJ

V kategorii smíšených dvojic nad 40 let vyhrála Ing. Irenka Kolářová a podaříl se jí double spolu s vítězstvím ve finále.

 

 

Galerie

 Kompletní galerie >>