Úspěch nejmladších judistů TJ Ostrava na mezinárodním poli

V sobotu 19.dubna 2014 ve sportovním areálu Tělovýchovné jednoty Ostrava poměřilo své síly na Velké ceně Ostravy v mládežnických kategoriích 160 judistů z 15 českých, 2 slovenských a 2 polských oddílů.

V kategorii benjamínků získali zlaté medaile z domácích borců Filip Kršňák, Leona Ščerbová a Elen Kussiorová, další 3 umístění byla stříbrná a 3 bronzová. Mezi mladšími žáky a žačkami Markéta Hýlová vybojovala 1.místo, a pro domácí zůstala i 2 druhá a 2 třetí místa. Ve starších žačkách jsme obsadili 3 místo.

Boje probíhaly na krásném novém žlutomodrém tatami pořízeném za finanční podpory statutárního města Ostravy. Tato skutečnost podpořila zájem sponzorů o naši tradiční akci a zapojení Velké ceny Ostravy mezi mezinárodní turnajovou šňůru Bail Judo Tour. Naši mladí judisté svými výsledky prezentovali úspěšnou práci trenérů juda TJ Ostrava a skvěle reprezentovali město Ostravu na celorepublikové i mezinárodní úrovni