Sportovní den pro celou rodinu

V sobotu 10. května proběhne ve sportovním areálu Tělovýchovné jednoty Ostrava sportovní den pro celou rodinu v rámci projektu - Ostrava Evropské město sportu. Je to první akce ze série pěti sportovních dnů, které jsou zaměřeny na významné dny: Den matek, den dětí, den otců, den mládeže a den seniorů. Cílem projektu je zapojit do sportování rodinné týmy napříč všemi generacemi. Každý den bude zaměřen na oslavovanou osobu a kromě sportování bude pro ni připravena vždy nějaká speciální nabídka i z mimo sportovních aktivit. Veškeré sportování je ZDARMA!!!

Hlavním smyslem tohoto „mezigeneračního“ projektu je zapojení dětí společně s rodiči případně i s prarodiči do pohybových aktivit v průběhu 5 rodinných sportovních dnů.

Termíny dalších dnů:

Den dětí – 31.5.

Den otců – 21.6.

Den mládeže – 9.8.

Den seniorů – 4.10.

Zúčastněné rodinné týmy budou hodnoceny a odměňovány při každém turnaji a umístění započítáno do hodnocení celé série turnajů pro vyhlášení nejlepších sportovních rodinných týmů.

 

Více informací v propozicích.