Mistrovství ČR mládeže v šachu

 Na „Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014“ obsadila hráčka TJ Ostrava Ludmila Kopcová v kategorii D14 nádherné 2.místo! GRATULUJEME!

Přes „Ostravské šachové září“ na „Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014“

Celoměstského přeboru dětí do 14 let ve zrychleném šachu „Ostravské šachové září“ se na školách zúčastnilo asi 80 hráčů. 17 hráčů z jednotlivých turnajů bojovalo ve čtvrtek 11.9. v závěrečné kvalifikaci ve sportovním areálu TJ Ostrava o divoké karty pořádajícího Ostrava Chess, o.s. na Mistrovství ČR mládeže v rapid šachu 2014, které proběhne 13.-14.9.2014 v DK Akord v Ostravě-Zábřehu. Z registrovaných hráčů TJ Ostrava divoké karty získali:

H10: Knettig Vojtěch, Bravanský Lukáš H12: Kopec Ladislav, Miklosz Michael, Kužel Jaroslav, H14: Chobot Štěpán

Přímým postupem se v kategorii D14 za TJ Ostrava účastní Ludmila Kopcová.