hala míčových sportů

Varenská 3098/40a, Ostrava

Naše víceúčelová sportovní hala je navržena tak, aby splňovala potřeby všech sportovních nadšenců, ať už jste milovníkem volejbalu, basketbalu, házené, florbalu nebo futsalu. Díky flexibilitě prostoru můžeme našim návštěvníkům nabídnout až tři hřiště pro volejbal, což umožňuje pořádání soutěží a turnajů na vysoké úrovni.

Ale naše hala není jen o míčových sportech! Také zde najdete prostor pro různé další akce, jako je aerobic, jóga, thaibox, gymnastika a mnoho dalšího.

Pro diváky máme k dispozici hlediště až pro 500 lidí, s možností zvýšení kapacity o dalších 150 diváků pomocí výsuvných tribun. Díky časomíře a ozvučení, které je k dispozici pro všechny míčové sporty, můžete být svědky napínavých zápasů a soutěží v plné parádě.

A navíc, naše hala má zázemí pro extraligový klub žen, což znamená, že zde můžete být svědky špičkových výkonů a soutěží na nejvyšší úrovni.

ceník

950 Kč/hod

celá hala

150 Kč/hod