Sportoviště a zázemí

Mapa areálu

Tělovýchovná jednota je vlastníkem rozsáhlého sportovního areálu na Varenské ulici v Moravské Ostravě, kde provozujeme 10 antukových tenisových kurtů, 3 antukové nohejbalové nebo volejbalové kurty, beach volejbalové centrum (možno využít i pro beach fotbal) se 4 pískovými kurty, bazénem, barem a tribunou pro 500 diváků, 3 dráhy pro petanque, kroketové hřiště, 3 stanoviště pro ruské kuželky, zahradní šachy a putting green pro nácvik krátké golfové hry.
Mapa areálu

Badmintonová hala

Hala s japexovým povrchem se 4 kurty, kterou je možno dále využít pro tenis, futsal a volejbal.
Badmintonová hala

Beach centrum

Pěkný areál tvoří čtyři beachvolejbalové kurty s bazénem, možnost přebudování na beachfotbal, beachbadminton a beachházenou; tribuna pro 500 diváků. Areál je osvětlen i pro noční využití.
Beach centrum

Tenisové kurty

10 antukových kurtů, včetně cvičné stěny.
Tenisové kurty

Sauna - rehabilitace

Sauna pro 8 osob, masáže + baňkování, 2 hydromasážní vany včetně perličkových koupelí.
Sauna - rehabilitace

Hala míčových sportů

Nabízí všestranné využití převážně pro volejbal, basketbal, házenou, florbal, futsal atd., s hledištěm až pro 600 diváků.
Hala míčových sportů

Hala stolního tenisu

Hala s možností úpravy pro hru na osmi stolech. Hlediště pro cca 100 diváků.
Hala stolního tenisu

Hala judo

Hala sloužící pro bojová umění – Judo, Aikido, Ju-jitsu. Je zde umístěno 144 nových žíněnek, které tvoří dvě tatami.
Hala judo

Putting green

Jedná se o golfové hříště s tréninkovými plochami pro puttování a krátké přihrávky.
Putting green

Venkovní sportoviště

Kroketové hřiště, tři hřiště na petangue, tři sektory kuželek, tréninkové hřiště pro krátký golf (putting green) a obří zahradní šachy.
Venkovní sportoviště

Golfové hřiště

Golfový areál Šilheřovice - 18-ti jamkové hřiště, jehož dominantou je Rotschildův zámek, je umístěno v zámeckém parku s množstvím velmi vzácných starých stromů z celého světa.
Golfové hřiště

Gymnastická hala

Halu využívá Ostravská univerzita - katedra TV pro své posluchače, dále zde probíhá sportovní i moderní gymnastika, aerobik, jóga apod.
Gymnastická hala

Posilovna

Nabízíme novou modernizovanou posilovnu 100 m2 pro muže i ženy, juniory i seniory.
Posilovna

Ubytování

Ubytovna s celoročním provozem pro nenáročné. Kapacita ubytovny je 21 lůžek, sociální zařízení (sprchy a WC) jsou přístupná na patře.
Ubytování

Restaurace

Nově zrekonstruovaná restaurace nabízí snídaně, obědy, večeře, uspořádání oslav, firemních akcí atd.
Restaurace
Zveřejněno 13.12.2018

Zveme všechny příznivce volejbalu ve čtvrtek 13.12.2018 v 18.00 hod. na domácí zápas Extraligy žen. Naše hráčky se utkají s týmem TJ Sokol Šternberk

Výhra našich hráček  - TJ Ostrava - TJ Sokol Šternberk 3:0 (27:25,25:9, 25:17)

Články a další podrobnosti na: http://www.cvf.cz/cvs/, https://www.facebook.com/tjostrava?fref=nf, http://www.volejbal-ostrava.cz

Zveřejněno 02.12.2018

Zveme všechny příznivce stolního tenisu v pátek 14.12. v 18.00 hod. na domácí zápasy Extraligy mužů.

TJ Ostrava KST - TTC Ostrava 2016

Články a další podrobnosti na http://www.ping-pong.cz/

 

 

Zveřejněno 15.11.2018

Zveme všechny příznivce volejbalu v sobotu 1.12.2018 v 17.00 hod. na domácí zápas Extraligy žen. Naše hráčky se utkají s týmem Volejbal Přerov.

TJ Ostrava - Volejbal Přerov 1 :3 (20:25, 14:25, 25:19, 21:25)

Články a další podrobnosti na: http://www.cvf.cz/cvs/, https://www.facebook.com/tjostrava?fref=nf, http://www.volejbal-ostrava.cz

Zveřejněno 14.11.2018

Evropský pohár žen ve volejbale

Ve středu 28.11.2018 v 18.00 hod. se utkaly naše volejbalistky TJ Ostrava s hráčkami rakoského týmu - UVC Holding GRAZ. Zápas se hral ve Sportovní hale Sareza OSTRAVA, Hrušovská 20, 70200 OSTRAVA 1

TJ Ostrava - UVC Holding GRAZ 3:2 (28:26, 16:25, 18:25, 25:15, 15:9)

Odvetné utkání se hraje 6.12.2018 v 19.00 h. v Rakousku - Graz.

Zveme všechny příznivce volejbalu - přijďte nám zafandit.

 Články a další podrobnosti na:  https://www.cev.eu/, https://www.facebook.com/tjostrava, http://www.volejbal-ostrava.cz/

 

Zveřejněno 17.10.2018

Zveme všechny příznivce volejbalu v sobotu 10.11. v 17.00 hod. na domácí zápas Extraligy žen. Naše hráčky se utkají s VK Brno.

TJ Ostrava - VK Brno 0:3 (13:25, 14:25, 18:25)

Články a další podrobnosti na: http://www.cvf.cz/cvs/, https://www.facebook.com/tjostrava?fref=nf, http://www.volejbal-ostrava.cz

Zveřejněno 11.12.2018

Děkujeme všem našim zaměstnancům, sportovcům, trenérům, spolupracovníkům a návštěvníkům za odvedenou práci a přízeň, kterou nám projevili v roce 2018.

Přejeme Vám zdraví, pohodu a úspěšné sportovní výkony v roce 2019.

Zveřejněno 24.09.2018

Nabízíme novou modernizovanou bezbarierovou posilovnu 2 x 50 m2 pro muže i ženy, juniory i seniory a zároveň i pro handicapované. Vybavená posilovacími stroji a závěsným posilovacím systémem ( 6x TRX ).

Cvičební plocha je pokryta gumovou podlahou SPORTEC, která šetří Vaše klouby a tlumí nárazy.Každému návštěvníkovi je k dispozici šatna  a sociální zázemí (WC, sprcha).

NOVĚ možnost domluvit si osobního trenéra na vedení při tréninku a konzultování vhodného postupu. Kontakt: Radek Karch, telefon 731 715 948 nebo e-mail: radek.karch@email.cz

Provozní doba:  Pondělí - Neděle  7:00  -  22:00

Ceník: jednorázové vstupné pro veřejnost » 75,- Kč/hod., studentská sleva » 65,- Kč/hod.

Měsíční permanentka - neomezený vstup na 1 měsíc » 590,- Kč, studentská sleva » 490,- Kč

Zveřejněno 03.07.2018

V úterý 10.7.2018 bude od 7.00 - 15.00 přerušena dodávka elektřiny. Nepůjdou telefony, internet a haly budou mimo provoz.

Venkovní sportoviště budou v provozu.

 

Zveřejněno 16.06.2018

Hledáte pro děti na prázdniny zábavný program?

Chcete aby o děti bylo dobře postaráno? Máme pro Vás řešení!

Již 6. rokem proběhnou v našem Sportovním areálu Varenská příměstské tábory pro děti ve věku 6 – 12 let. Pro děti je připraven bohatý program v podobě výuky a zdokonalování široké škály sportovních her, řešení logických a bojových úloh, pořádání výletů a mnoho dalších aktivit.

V letošním roce jsou pro děti připravené tyto celotáborové hry: Cesta kolem světa za 5 dnů, Expedice Everest, Přežiješ?, Pod olympijskými kruhy. Během týdne jsou pro děti připravené různý hry a soutěže a celodenní výlety. Budou si moci vyzkoušet i netradiční aktivity, ke kterým běžně nemají přístup. Pro děti je zajištěný celodenní pitný režim, svačina a oběd.

Při vedrech mají k dispozici bazén, při dešti sportovní haly a klubovny.

 9. – 13. 7. 2018 – OBSAZENO,   16. – 20. 7. 2018 – OBSAZENO,   23. – 27. 7. 2017 - 3 volná místa,   30. 7. – 3. 8. 2017 – 10 volných míst.

 Informace vč. Online přihlášky na stránkách www.prazdninyvostrave.cz

Kluby

zpátky nahoru

Níže jsou uvedeny kluby pod hlavičkou TJ Ostrava. Po rozkliknutí se dozvíte podrobnosti o každém z klubů.

Golf

Volejbal

Volejbalový klub

Judo

Judo klub

Stolní tenis

Klub stolního tenisu

Zápas

Plavání

Klub plavání

Šachy

Šachový klub

Jóga

Klub jógy

Tenis

Klub tenisu

Služby

zpátky nahoru

Organizování sportovních dnů pro dospělé i děti

Zájemci si mohou objednat na sportovním úseku TJ Ostrava veškerou přípravu, organizaci a zabezpečení soutěží v našem sportovním areál.

Nabízíme mnoho sportovních disciplín: volejbal, badminton, tenis, squash, futsal, beachvolejbal, basketbal, nohejbal, házená, stolní tenis, golf, petangue, kroket, šachy, ruské kuželky a případně zajistíme i další netradiční sporty.

Pronájem sportovišť

Možnost dlouhodobého nebo jednorázového pronájmu sportovišť.

Sportovní soustředění

Nabízíme uspořádání sportovního soustředění. K dispozici celý sportovní areál, ubytovna, restaurace s celodenním provozem.

Sauna

Nabízí prohřívárnu pro 8 osob, bazén a odpočívárnu s občerstvením.

Regenerace

Nabízí 2 hydromasážní vany, zdravotní a sportovní masáže, baňkování.

Výuka juda

Kurzy pro mladé zájemce o bojová umění se zaměřením na judo.

Klubovny

V našich dvou klubovnách je možno uspořádat turnaje v šachách i jiných deskových hrách, semináře, školení i různé oslavy. Restaurace v areálu.

Reklama

Nabízíme možnost prezentace Vaší společnosti na reklamních panelech v našich sportovních zařízeních (i při televizních přenosech z extraligových utkání), nebo na sportovním oblečení vybraných družstev sportovních klubů naší TJ (extraligové volejbalistky – ženy, juniorky, kadetky; extraligoví stolní tenisté - muži).

Golfové kurzy pro začátečníky

Nabízíme instruktáž o golfové hře, výklad pravidel, získání základních herních dovedností na tréninkové louce pod odborným vedením profesionálních trenérů. Základní golfové vybavení lze zapůjčit. Kurz je možno zakončit získáním Zelené karty = oprávnění ke hře na golfových hříštích.

Lekcí je možno absolvovat buď s dojížděním nebo pobytově (ubytování a stravování v hotelu v Šilheřovicích)

Příměstský sportovní tábor

Týdenní (pondělí až pátek) tábor pro děti, s každodenním nástupem do 8.00 hod a ukončením v 16.00 hod, se zaměřením na všeobecný sportovní výcvik (basketbal, tenis, stolní tenis, volejbal, beachvolejbal, nohejbal, sebeobrana, badminton, petanque, kroket, tábornictví). Strava: svačina, oběd, pitný režim.

Ubytování

Ubytovna s celoročním provozem pro nenáročné. Kapacita ubytovny je 21 lůžek, k dispozici jsou 4 dvoulůžkové, 3 třílůžkové a jeden čtyřlůžkový pokoj. Sociální zařízení (sprchy a WC) jsou přístupná na patře. Pro náročnějšího hosta je připraven komfortně vybavený apartmán pro 2 až 3 osoby (sociální zařízení, kuchyňka, televize, internet).

Restaurace

Nově zrekonstruovaná restarace nabízí snídaně, obědy, večeře, uspořádání oslav, firemních akcí atd.