zahájili jsme rok 2017, který je pro Tělovýchovnou jednotu Ostrava 65.rokem jejího trvání. Počtem členů, vlastním majetkem a ročním obratem patříme mezi největší sportovní organizace nejen v Moravskoslezském kraji, ale i v České republiky. Rovněž rozsah naší činnosti je bohatý.

Extraligové týmy a především mladí jednotlivci patří trvale mezi medailisty a reprezentanty ve volejbale, stolním tenise, golfu, šachu a judu.

V tomto jubilejním roce budeme v Ostravě pořádat mnohé významné sportovní akce: mezinárodní volejbalový turnaj juniorek a kadetek, Mistrovství ČR družstev mládeže ve stolním tenise, Mistrovství ČR ve stolním tenise vozíčkářů, mezinárodní turnaj mladých judistů, mezinárodní turnaj Czech Open 2017- Para Table Tennis, bodovací turnaj mládeže ve stolním tenise aj. Věřím, že své medailové umístění v extralize bude chtít obhájit naše volejbalové družstvo žen, které vstupuje do nového roku účastí v evropském Vyzývacím poháru.